Beast House (Beast House Chronicles, Book 2)

Richard Laymon

The second gripping title in Richard Laymon's acclaimed Beast House Chronicles, perfect for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 01 Oct 1994
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 384
  • ISBN : 9780747247814
Rating:
49.99 Lei (-16%)
41.99 Lei
Disponibilitate : 2-4 saptamani

Acest titlu este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani.