Cold Season

Alison Littlewood

Editura: Quercus
This spine-tingling debut novel from Alison Littlewood is 'a career defining masterpiece' Horror Novel Reviews. Perfect for fans of Stephen King and S J Watson.
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 05 Jan 2012
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 384
  • ISBN : 9781780871363
Rating:
50.99 Lei
Disponibilitate : 2-4 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani