Conversations with the Fat Girl

Liza Palmer

Fans of Jennifer Weiner and Jane Green will devour this funny, smart and heart-wrenchingly honest novel about growing up, growing out of your best jeans, and growing apart from your best friend...
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 24 Apr 2006
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 304
  • ISBN : 9780340898208
Rating:
41.99 Lei
Disponibilitate : La comanda

Stocul este limitat la furnizorii nostri. Disponibilitatea si termenul de livrare va vor fi comunicate telefonic in maxim 48 de ore. Puteti anula comanda in cazul in care informatiile furnizate nu va sunt convenabile.