Eternal Captive

Laura Wright

A sensational new vampire paranromal romance series for fans of Charlaine Harris and J.R. Ward
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 07 Feb 2012
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 336
  • ISBN : 9780749956387
Rating:
47.99 Lei
Disponibilitate : 4-6 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 4-6 saptamani