In the Dark

Richard Laymon

A gruesome horror novel for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 10 Nov 1994
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 512
  • ISBN : 9780747245094
Rating:
53.99 Lei
Disponibilitate : 2-4 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani