Midnight Tour

Richard Laymon

The third book in Richard Laymon's acclaimed Beast House Chronicles, perfect for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 27 Mar 1999
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 544
  • ISBN : 9780747258278
Rating:
53.99 Lei
Disponibilitate : 2-4 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani