Midnight Tour

Richard Laymon

The third book in Richard Laymon's acclaimed Beast House Chronicles, perfect for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 27 Mar 1999
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 544
  • ISBN : 9780747258278
Rating:
53.99 Lei
Disponibilitate : La comanda

Stocul este limitat la furnizorii nostri. Disponibilitatea si termenul de livrare va vor fi comunicate telefonic in maxim 48 de ore. Puteti anula comanda in cazul in care informatiile furnizate nu va sunt convenabile.