Pure

Baggott Julianna

A stunning coming of age novel set in a richly imagined post-apocalyptic world. For fans of THE PASSAGE and THE HUNGER GAMES this is a fantastic addition to the growing canon of dystopian fiction
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 02 Feb 2012
  • Format : Hardback
  • Numar pagini : 448
  • ISBN : 9780755385485
Rating:
82.99 Lei
Disponibilitate : La comanda

Stocul este limitat la furnizorii nostri. Disponibilitatea si termenul de livrare va vor fi comunicate telefonic in maxim 48 de ore. Puteti anula comanda in cazul in care informatiile furnizate nu va sunt convenabile.