Cellar (Beast House Chronicles, Book 1)

Richard Laymon

The first gripping title in Richard Laymon's acclaimed Beast House Chronicles, perfect for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 01 Jan 1990
  • Format : Paperback / softback
  • Numar pagini : 256
  • ISBN : 9780747235330
Rating:
52.99 Lei (-15%)
44.99 Lei
DISPONIBILITATE INCERTĂ: Cere detalii

Transport gratuit prin curier la orice comandă de peste 150 de lei. Doar 14,99 lei în rest.  Vezi detalii

Goodreads reviews