Cold Season

Alison Littlewood

Editura: Quercus
'A very spooky story!' Richard and Judy. A nail-biting thriller, perfect for fans of LJ Ross and Joe Hill.
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 01 Jan 2012
  • Format : Paperback
  • Numar pagini : 384
  • ISBN : 9781780871363
Rating:
49.99 Lei (-16%)
41.99 Lei
Disponibilitate : 2-4 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani