In the Dark

Richard Laymon

A gruesome horror novel for fans of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 10 Nov 1994
  • Format : Paperback / softback
  • Numar pagini : 512
  • ISBN : 9780747245094
Rating:
52.99 Lei (-15%)
44.99 Lei
Livrare in 3-5 saptamani (perioada aglomerata)

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 3-5 saptamani

Transport gratuit prin curier la orice comandă de peste 150 de lei. Doar 14,99 lei în rest.  Vezi detalii

Goodreads reviews