Island

Richard Laymon

Breathtaking suspense and vivid moments of terror in this gripping horror novel in the tradition of Stephen King and Dean Koontz
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 22 Feb 1996
  • Format : Paperback / softback
  • Numar pagini : 512
  • ISBN : 9780747250999
Rating:
52.99 Lei (-15%)
44.99 Lei
Livrare in 2-4 saptamani

Acest produs este disponibil in stocul furnizorilor okian.ro si poate fi livrat in 2-4 saptamani

Transport gratuit prin curier la orice comandă de peste 150 de lei. Doar 14,99 lei în rest.  Vezi detalii

Goodreads reviews