Mariella Mystery: The Spaghetti Yeti

Kate Pankhurst

Fans of Clarice Bean, Dork Diaries and Tom Gates will love this fifth title in the series about young detective Mariella Mystery - there's no mystery too mysterious, no problem too perplexing!
  • Limba : Engleza
  • Data Publicarii : 01 Aug 2014
  • Format : Paperback / softback
  • Numar pagini : 176
  • ISBN : 9781444012309
Rating:
28.99 Lei
DISPONIBILITATE INCERTĂ: Cere detalii

Transport gratuit prin curier la orice comandă de peste 150 de lei. Doar 14,99 lei în rest.  Vezi detalii

Goodreads reviews